«Любов на лінії вогню» – в Запоріжжі презентують одну з найочікуваніших книг сезону

trofimovych3«Любов на лінії вогню» – перша книга дніпровської письменниці, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань Васіліси Трофимович, яка понад півтора року провела в зоні бойових дій разом зі своїми героями. У збірнику молодої авторка сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття: щирість, патріотизм, віра в майбутнє України.

26-річна письменниця з Дніпра Васіліса Трофимович, випускниця Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, магістр політичних наук, після закінчення університету почала професійну діяльність як прес-секретар в державних структурах. На початку Революції гідності звільнилася з держслужби, з весни 2014 зайняла посаду прес-офіцера добровольчого батальйону «Донбас», а потім – полку «Дніпро-1». Після завершення військової служби почала журналістську і письменницьку діяльність, продовжуючи займатися волонтерством.

Васіліса Трофимович також є одним з авторів видання «Добробати» – книги про історію подвигу батальйонів, що рятували країну.

Познайомитися з авторкою і відвідати презентацію її книги можна буде під час Запорізькій книжкової толоки.

Фотографії Васіліси Трофимович зі сторінки у соціальній мережі