Фінансові умови

Фінансові умови участі у книжковому ярмарку, який відбудеться під час проведення Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока» 2016 р.

  1. Загальні умови

1.1. Ці Умови є частиною ЗАГАЛЬНИХ УМОВ УЧАСТІ у книжковому ярмарку, який відбудеться під час проведення Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока» 2016 р., які розміщені на сайті Фестивалю за адресою: http://2016.toloka.net/participant/terms/.

1.2. Умови поширюються на учасників книжкового ярмарку, які бажають взяти стендову участь і розмістити власну експозицію (не залежно від характеристик продукції, яка експонується, та не залежно від факту здійснення торгівлі на ярмарку).

1.3. Тлумачення та роз’яснення змісту і тексту Умов за наявності такої потреби здійснює Оргкомітет фестивалю.

  1. Вирішення фінансових питань, пов’язаних з участю у ярмарку

2.1. Учасник ярмарку, який належним чином заповнив заявку (див. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ) та вибрав місце розташування експозиції, протягом 3-х робочих днів отримає на електронну пошту відповідне повідомлення від Оргкомітету та рахунок на оплату.

2.2. За необхідності уточнення інформації, доопрацювання Заявки чи погодження особливих умов оплати відповідальна особа Оргкомітету додатково контактує із заявником шляхом надсилання повідомлень на вказану заявником адресу електронної пошти або у телефонному режимі.

2.3. Рахунок на оплату має бути сплачений заявником за вказаними реквізитами у повному обсязі  протягом 3-х банківських днів з дня отримання рахунку.

2.4. У разі несплати заявником повної суми коштів згідно з рахунком протягом 3-х банківських днів Заявка вважається не поданою, а бронювання на обраний стенд (місце експозиції) скасовується. Про надходження оплати заявник має отримати підтвердження від Оргкомітету.

2.5. У подальшому повторно подана заявка розглядається у загальному порядку.

  1. Вартість участі

3.1. Розмір організаційного внеску, вартість користування стендовим та іншим обладнанням, вартість додаткового обладнання чи послуг розраховується Оргкомітетом (партнерами Оргкомітету) на підставі поданої Заявки згідно з Додатком 1 до цих Умов.

3.2. Питання щодо використання обладнання чи отримання послуг, не передбачених Додатком 1, вирішуються в індивідуальному порядку у разі отримання відповідного звернення від заявника.

  1. Вирішення фінансових питань у разі відмови від участі

4.1. Зареєстровані учасники ярмарку зобов’язуються повідомити про неможливість взяти участь у заході не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку його проведення. Правові наслідки та всі ризики такої відмови бере на себе учасник ярмарку.

4.2. Питання щодо можливості часткового повернення коштів, попередньо оплачених за участь у ярмарку, вирішується в індивідуальному порядку згідно з процедурою, визначеною Оргкомітетом. Оплата може бути частково повернена у випадку настання форс-мажорних обставин, підтверджених згідно із законодавством України, або за наявності інших обставин, які Оргкомітет визнає достатніми та переконливими.

  1. Контакти для вирішення фінансових питань: +380 97 884 8909 або buch@toloka.net

Додаток 1 до фінансових умов

document-626142_960_720