«Простір можливостей»

Платформа громадських ініціатив «Простір можливостей» – спеціальний проект «Запорізької книжкової толоки».

ПЛАТФОРМА – це програма заходів, що покликана об’єднати в навчанні, продуктивній комунікації та обміні позитивним досвідом громадської діяльності мешканців Запоріжжя та Запорізької області – зокрема, тих, хто переїхав з Донеччини, Луганщини та АР Крим.

ПЛАТФОРМА – це три дні зустрічей не тільки для «поговорити», а насамперед для того, щоб отримати корисні навички та знання, що допоможуть вам впевненіше й ефективніше змінювати і змінюватись, знайти однодумців і партнерів для втілення спільних проектів, побачити нові можливості вирішення старих проблем. У програмі, зокрема, передбачені такі заходи:

  • вісім лекцій і міні-тренінгів – за участі спікерів і тренерів з усієї України;
  • презентації соціальних і творчих проектів ВПО, успішно реалізованих у Запорізькій області і не тільки;
  • дискусія з проблемних питань впровадження громадських ініціатив «Досвід, уроки, перспективи» – за участі експертів, активістів з інших міст, відомих письменників і митців.

Детальна програма заходів буде оприлюднена після 1 жовтня.

Окрім того, ПЛАТФОРМА – це ще й чудова нагода долучитись до інших подій «Запорізької книжкової толоки», зустрітись з провідними українськими письменниками, відвідати авторські презентації, воркшопи, перфоманси, ексклюзивні кінопокази та інші заходи літературного фестивалю.

Хто може стати учасником

  • представники громадських організацій, ініціативних груп, волонтерських об’єднань ВПО у Запоріжжі та інших містах Запорізької області,
  • окремі мотивовані громадяни, що прагнуть успіху для себе та своєї громади,
  • творча молодь, що прагне до самореалізації в громадській діяльності та волонтерстві.

Кількість учасників – обмежена!

До участі в програмі з подальшою видачею іменних сертифікатів, довідкових і навчально-методичних матеріалів, що допоможуть поширити отримані знання в своїх організаціях і громадах, будуть запрошені наймотивованіші з охочих долучитись до роботи Платформи. Серед них 10 мешканців Запоріжжя та 20 – з інших міст (селищ) Запорізької області.

Проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст області – за рахунок організаторів.

Для того, щоб подати заявку на участь, необхідно до 5 жовтня (включно) заповнити анкету за посиланням, зокрема, вказати, чому ця програма є для вас цікавою і як допоможе досягнути ваших цілей. Учасники будуть поінформовані про результати відбору 7 жовтня.

Учасники, які не будуть обрані за результатами конкурсу, зможуть приєднатись до окремих заходів Платформи, і, звичайно,  запрошуються до участі у загальній програмі «Запорізької книжкової толоки» та всіх відкритих подій у її межах.

Проект «Платформа громадських ініціатив «Простір можливостей»» реалізується ГО «Центр мистецтв «Арт-Простір»в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.