Видавництво Старого Лева зробило книжковий подарунок запорізьким читачам

14910445_1226917404047987_2952876820318358074_nВидавництво-переможець конкурсу «Найкраща книга Запорізької книжкової толоки ЗКТ-2016» спрямувало отриману грошову винагороду на подарунки для запорізьких читачів.

Відтепер 32 книжкові новинки Видавництва Старого Лева чекають на дорослих і маленьких книголюбів у читальних залах Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки та Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва.

Нагадаємо, що гран-прі книжкового конкурсу Запорізької книжкової толоки та грошовий приз від благодійного фонду «Фонд добрі справи» Старий Лев отримав за видання «Франко від А до Я». Книгу впорядкували Богдан та Наталя Тихолози, а оформили Роман Романишин та Андрій Лесів творчої майстерні «Аґрафка».

Окрім того, видавництво здобуло ще десять перемог у чотирьох номінаціях конкурсу Запорізької книжкової толоки, серед них «Краща українська художня проза», «Кращий переклад іноземної літератури», «Краща дитяча книга», «Краща українська поезія».

Львівське видавництво вже другий рік поспіль бере участь у фестивалі «Запорізька книжкова толока».  Упродовж 2016 року в Запоріжжі також відбулась низка творчих заходів за участі авторів Старого Лева, зокрема казкові читання на міні-фестивалях «Книголісся», презентації Богдана Логвиненка і Костянтина Грубича та інші.